MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri Memnuniyeti
Uzun yıllar nakliyat sektöründe bulunan firmamız yüksek hizmet kalitesi sunmaya her zaman özen göstermiştir. Bu bağlamda eşyaların güvenilir şekilde taşınması ve yıpranma payının sıfıra indirilmesi eşyalar bakımından son derece önemlidir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda verdiğimiz hizmetlerde her zaman kaliteye önem veriyoruz. Çalıştığımız insanlar sürekli olarak firmamızın hizmetlerinden yararlanmayı tercih ediyor ve bu da uzun yıllar sürecek bir çalışmanın da başlangıcı oluyor. Müşteri memnuniyetini arttırmak adına birçok farklı hizmeti vermeye her zaman özen gösteriyoruz. Bu hizmetlerimiz arasında sigortalı taşımacılık hizmeti, eksper hizmeti gibi birçok firmada eksik olan detaylar da bulunuyor.

Müşteri Memnuniyeti Neden Önemli?
Firmamız müşterilerine her zaman değer veren bir firmadır. Çünkü müşterimizin bizden memnun kalması demek firmamızın geniş ailesine bir yeni üyenin daha katılması anlamına gelmektedir. Bizler bir müşteri ile yalnızca bir defa çalışmayı hedeflemiyoruz. Uzun yıllar birlikte çalışarak çok daha iyi yerlere gelmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimizin bizlere olumlu geri dönüşler yapması her zaman dikkat ettiğimiz bir konudur.

Müşteri Memnuniyet İçin Neler Yapılıyor?
Evden eve taşımacılıkta ve ofis taşımacılığında müşteri memnuniyetini arttırmak adına birçok hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Eşyaların hasarsız şekilde taşınması, yerlerine muntazam şekilde bırakılması ve taşınma sonrasında müşterimize fazla iş bırakmamak yapılan faaliyetler arasındadır. Bunların yanında yaptığımız uygulamalar arasında eksper hizmeti de bulunuyor. Bu hizmet sayesinde eşyalarınız en uygun fiyat garantisi ile taşınmaktadır.