Ücretsiz Exper

Ücretsiz Exper

Ücretsiz exper değerlendirmemiz, sizlere en ideal ve gerçekçi fiyatları sunmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu kapsamda taşınacak eşya adetlerinizin bilgisini aldığımız hizmet kapsamımızdır.
Bir nakliye hizmetinden faydalanırken aşağı yukarı tahminsel fiyatların sizlere bildirilmesi aldığınız hizmetin daha üzerinde bir fiyat rakamı ödemenize yol açmaktadır. Profesyonel nakliye hizmeti kapsamında ise eşyaların adedi ve kapladıkları oda alanları gerçekçi veriler ile belirlenip, beklenmedik fiyatların önüne geçilmektedir. Bizler, ücretsiz nakliye exper değerlendirmemiz ile müşteri odaklı fiyatları silere sunuyoruz.

Ücretsiz Exper Değerlendirmesinian Avantajları Nelerdir?

Nakliye expertiz desteğimizden yararlanmanız halinde edineceğiniz avantajları şu şekilde sıralarız:

 • Eşya adedinize uygun nakliye hizmetinin üzerinde bir ücret ödememe,
 • Nakliye hizmeti öncesinde fiyat seçeneklerinden haberdar olma,
 • Öğrenilen eş adedine uygun kapasiteye sahip araçlar ile eşyalarınızın taşınması,
 • Paketlenecek eşya sayılarının önceden saptanması ile paketleme aşamalarında beklenmedik riskleri yaşamama,
 • Belirlenen eşya adetlerine göre sigorta kapsamlarından yararlanma,
 • Eşya tiplerinin bilgileri bağlı olarak özel modüler asansör kullanımını nakliye işlemimiz öncesinde talep edebilme,

Orkide Nakliyat olarak, sizlere sunmuş olduğumuz ücretsiz exper desteği ile bu gibi avantajları elde ederken, eşyalarınızın profesyonel koşullar kapsamında yeni adreslerine ulaşmasını sağlarsınız. Bizler, eşyalarınızın hasarsız ve ideal aşamalar ile yeni adreslerinize ulaştırmak, adres alanında kurulum ve konumlandırma işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla hizmet sunuyoruz.

Ücretsiz Exper Değerlendirmesi Yüksek Fiyat Oluşumunu Nasıl Engeller?

Hizmetimizden yararlanırken sizlere bilgisini ilettiğimiz ev taşıma ücreti, exper desteğimiz etkisi ile olması gerekenin üzerinde rakamlara ulaşma riskinden uzaktır.
Bir nakliye hizmeti alırken eşyalarınızın sayısı ve kapladıkları oda alanı verileri değerlendirilmiyor ve tahmini rakamlar sizlere iletiliyor ise aldığınız hizmetin değerinin ödediğinizden çok daha düşük olması olasılığı bulunmaktadır. Diğer yandan eşyalarınızın adedi dikkate alınırsa, sadece taşınana eşyalarınız ve aldığınız hizmet kadar ücret ödersiniz. Bizler, bu kapsamda ücretsiz exper desteğimiz ile gerçek verileri göz önünde bulundurarak, sizlere verdiğimiz hizmet ile doğru orantılı ve müşteri odaklı fiyatlar sunuyoruz.

Ücretsiz Exper Değerlendirmesinde Fiyatları Etkileyen Faktörler

Ücretsiz exper desteğimizde, ev taşıma fiyatı tutarlarımız etkileyen faktörleri ş şekilde sıralarız:

 • Eşya adediniz,
 • Tüm evinizi veya ofisinizi taşıma talebiniz,
 • Exper değerlendirmemizde ileteceğiniz parça eşya taşıma talebiniz,
 • Eşya adedinize göre şekillenen montaj, demontaj ve paketleme ürünleri kullanım koşulları ve miktarları,
 • Bu aşamada yüksek katlara eşya taşıma için bizlere ileteceğiniz modüler nakliye asansörü kullanma istekleriniz,
 • Eşyalarınızın kaç oda alanına kapladığı,

Tüm bu bilgi detayları, Orkide Nakliyat olarak nakliye hizmeti ücretlerimiz belirlememizde etkili faktörlerdir. Bu faktörleri dikkatte alarak, size profesyonel nakliye hizmeti aşamalarını sunmayı hedefleriz.
Exper değerlendirmemiz ardından müşteri odaklı fiyatımızı sizlere sunarak nakliye günü için tarih belirleme aşamasına geçiş yapıyoruz. İletişimimiz doğrultusunda belirlediğimiz tarihte, eşyalarınızın demontaj, paketleme, araçlara yükleme, yeni adrese taşıma ve adreste kurulum ve konumlandırma aşamalarını gerçekleştiriyoruz.

Şehirlerarası Nakliye’de Exper Değerlendirme Var Mı?

Profesyonel nakliyeci ekipleri ile çalışan bir firma olarak, sadece şehir içi değil şehirlerarası nakliye hizmetlerimizde de ücretsiz exper desteğimizi sunuyoruz. Bu kapsamda eşya sayılarınız belirleyerek, ideal fiyat rakamlarını, nakliye hizmetimiz öncesinde silere bildiriyoruz.
Şehir içi nakliye hizmetlerimizde yararlandığız demontaj, paketleme, yeni adreste montaj ve konumlandırma, sigorta kapsamında taşıma koşullarının tümden şehirlerarası nakliye hizmetimiz kapsamında da yararlanabilirsiniz.
Tüm hizmet koşullarımızda ücretsiz exper desteğimizle fiyat değerlerini önceden öğrenme, eşya sayılarına göre uygun paketleme aşamasından yararlanma ve uygun araç tipi ile yeni adreslerinize eşya taşıma avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sohbeti Başlat
Sana yardım edebilir miyim?
Merhaba! Sana yardım edebilir miyim?
Call Now ButtonHemen Ara