Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat firması olarak uygun araç tiplerimiz ve sigortalı eşya taşıma koşullarımız ile başka bir şehirde yer alan yeni ev ve ofis adreslerinize, eşyalarınız güvenle ulaştırmak amacıyla hizmet sunuyoruz. Şehirlerarası evden eve nakliye ihtiyaçlarınız profesyonel ekibimiz ile cevap veriyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetinin Kapsadıkları

Şehirler arası nakliyat hizmetimizin kapsamları şöyledir:

 • Hali hazırda yaşadınız şehirdeki adresinize ziyaret gerçekleştirerek, ücretsiz exper değerlendirmesi gerçekleştiriyoruz.
 • Bu kapsamda eşya sayınız, taşınacağınız şehirdeki adresiniz, eşyalarınızın kapladığı oda alanını öğrenerek, ideal fiyatlarımız silere sunuyoruz. Nakliye hizmeti tarihi hakkında gerekli görüşme ve belirlemeleri yapıyoruz.
 • Kullanacağımız, eşya adedinize uygun ve şehirlerarası ulaşım için ideal kapalı kasa aracımız belirliyoruz.
 • Tam tarihinde ve saatinde, profesyonel nakliyeci ekiplerimiz ile eşyalarınızın demontaj ve paketleme aşamalarını gerçekleştirerek, titizlikle araçlara yüklenme işlemini tamamlıyoruz.
 • Bu aşamadan sonra yola çıkarak, başka bir şehirde yer alan yeni adresine yolculuğumuz ardından ulaşıyoruz.
 • Yeni adresinize eşyaların taşınma, montajlama ve dilediğiniz alanlara konumlandırma aşamalarını hizmetimiz kapsamında gerçekleştiriyoruz.

Hizmetimizin kapsadığı bu detaylar ile profesyonel ve güvenilir nakliye koşullarından yararlanmanız sağlıyoruz. Şehirlerarası yeni adreslerinize eşya taşıma ve yerleştirme ihtiyaçlarınız için güvenilir nakliye hizmetimiz ile etkili çözümler sunuyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat’ta Araç Seçimi Nasıl Olmadır?

Deneyimli nakliye şirketi olarak şehirler arası nakliyatta doğru araç seçimi hakkında detayları şöyle sıralarız:

 • Seçilen araçlar, taşımak istediğiniz tüm eşya adedinizi alacak kapasiteye sahip olmalıdırlar.
 • Şehir içi nakliye işlemlerinde kullanılan araçlardan farklı olarak uzun yol alma koşullarına uyumlu modeller seçilmelidir.
 • Şehirlerarası nakliye işlemlerinde, çelik kasalı ve kapalı kapaklı araç modelleri seçilmelidir.

Orkide Nakliyat olarak, sıraladığımız gerekliliklere uygun araç modellerini sizlere sunarak eşyalarınız güvenilir adımlar ile yeni adreslerinize nakil ediyoruz.
Şehirler arası nakliye işlemlerimiz kapsamında sadece uygun araç seçimi değil, aracı kullanacak olan deneyimli nakliyeci seçimini de gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda adreslerinizden, taşınacağınız şehirde yer alan adresinize eşyalarınızı sigorta kapsamında ulaştırarak, hasarsız şekilde montaj ve konumlandırma adımlarını tamamlıyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat’ta Paketleme

Profesyonel nakliye firması olarak, hizmetimiz kapsamında sizlere sunduğumuz paketleme işlemlerimizi şu şekilde sıralarız:

 • Küçük ve Orta Ölçekli Kırılacakları Paketleme: Bu kapsamda küçük ve orta ölçekli eşyalarınız gerekli ambalajlarla alarak, dayanıklı kolilerin içerisine yerleştiriyoruz.
 • Mobilyaları Paketleme: Mobilyalarınız ilk adımda demontaj ile sökerek, tüm parçalarını kraft kağıtlı ve havalı kaplayıcılar ile ambalajlıyoruz. Bu kapsamda kırılma ve çizilme risklerinin önüne geçiyoruz.
 • Beyaz Eşya Paketleme: Beyaz eşyalarınızın hasar alamaması için patpat adını verdiğimiz kalınlığı yüksek kaplamları ve havalı naylon kaplamları kullanıyoruz.

Orkide Nakliyat olarak, bu paketleme yöntemlerimiz ile eşyalarınız yolculuk sırasından her hangi bir hasara karşı korumayı amaçlıyoruz. Özel ekibimizin sayesinde yol boyunca prfosyonel araç kullanım işlemlerini sunarak, yeni adreslerinize tam tarihinde, eşya teslimi geçekleştiriyoruz.
Şehirlerarası eşya taşıma ihtiyaçlarınız gidermek ve bu kapsamda kaliteli paketleme ile taşınmada girdiğiniz zahmeti en aza indirmek için şehirler arası nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat’ta Ekspertiz Değerlemesi Neden Gerekli?

Şehirlerarası ev taşıma şirketi olarak exper değerlendirmesi gerekliliği hususunda bilgileri şu şekilde sıralarız:

 • Exper değerlendirmesi sizlerin ihtiyaçlarınıza en ideal cevapları verebilmemize yardımcı olmaktadır. Bu açıdan gerekli olan exper değerlendirmemiz ile eşyalarınızı taşımaya uygun araç tipimizi belirleriz.
 • Exper değerlendirmesi, eşyalarınızın sayınsı ve kapladıkları oda alanını doğru şekilde belirleyebilmemiz ve sizlere değerinin üstünde olmayan gerçekçi fiyatları sunabilmemiz için gereklidir.
 • Diğer yandan, eşyalarınız sigorta ile güvence altına alma ve şehirlerarası uzun yolda ideal güvenliği sizlere sunma aşamalarımızı, exper değerlendirmemiz ardından gerçekleştiriyoruz.

Bu kapsamda profesyonel bir ekip ile şehirlerarası nakliyat, hasarsız eşya taşıma ihtiyaçlarınızı gidermek için hizmet kapsamımızdan yararlanabilirsiniz.

Sohbeti Başlat
Sana yardım edebilir miyim?
Merhaba! Sana yardım edebilir miyim?
Call Now ButtonHemen Ara