Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma şirketi olarak, az sayıda eşyanızı yeni ev ve ofislerinize ulaştırma, kurulum adımı ardından yerleştirme ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla hizmet sunuyoruz. Parça eşya taşıma firması olarak, adresinizdeki eşyalarınız için demontaj paketleme, uygun araçla yeni adrese ulaştırma, adreste montaj ve konumlandırma aşamalarının tümünü, hizmetimiz kapsamında sizlere sunuyoruz.

Parça Eşya Taşıma’da Güvenlik

Parça eşya taşıma şirketi olarak, hizmetimiz kapsamında eşyalarınızın güvenliğini uygun paketleme, exper değerlendirmesi, profesyonel ekip ile taşıma ve doğru montaj işlemlerimiz ile sağlıyoruz. Bu kapsamda tek adette büyük ebatlı bir eşyanız veya az sayıda ev eşyanızı yeni adreslerinize ulaştırıyoruz.
Orkide Nakliyat olarak, eşyalarınızı güvenli koşullarda taşımak için ücretsiz exper değerlendirmesi aşamamız ile eşyalarınızın tiplerini, adetlerini ve kapladıkları alanı öğrenek, en ideal araç tipimiz ile eşyalarınız taşıyoruz.
Parça eşya taşıma işlemimizde, mobilyalarınızın güvenliği ve hasarsız teslimi için deneyimli ekibimiz ile demontaj işlemini gerçekleştirip, kraft kağıtlı havalı naylonlar ile paketleme yapıyoruz. Küçük ve orta boyutlu kırılabilir ev eşyalarınızın güvenliği için dayanıklı koliler ile paketleme işlemimiz ardından beyaz eşyalarınız gerekli kaplama ambalajları ile paketliyoruz. Eşyalarınızın dış alanlarını çizilme risklerine karşı koruma altına aldıktan sonra, deneyimli ekiplerimiz ile araçlara naklediyoruz.
Montaj ve demontaj işlemlerimizde ise profesyonel nakliyeci ekibimiz, uygun montaj aletleri ile hasarsız sökme ve kurma aşamalarını silere sunmaktadırlar. Bu işlemlerimiz taşınmadan önce ve yeni adresinize taşındıktan sonra yararlanacağınız montaj uygulamalarımızdır.
Eşyalarınız güvenilir koşullar ile taşıma ihtiyaçlarınız gidermek için parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ofis Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Deneyimli nakliyeci ekibimizin işlemleri ile ofislerinizde yer alan belirli eşyalarınız, yeni ofis alanlarınıza kolaylıkla, güvenli koşullarca taşıyabilirsiniz. Bizler, ofislerinizde yer alan büyük ebatlı tek bir eşyanız ve ya belirlediğiniz miktarda az eşyayı, yeni ofis adreslerinize ücretsiz exper desteğimiz ardından sigortalı koşullar ile ulaştırıyoruz.
Ofislerinizde yer alan tek bir kütüphane alanını taşımanız halinde gerekli evrakların kaybını önlemek için ambalajlama ve etiketleme aşamalarımızı uygularken, kütüphane ve arşiv mobilyalarınız için hizmetimiz kapsamında demontaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.
Orkide Nakliyat olarak, ofis parça eşya taşıma hizmetimiz süresinde uygun fiyat, paketleme, demontaj ve montaj, yeni adreste istediğiniz alana eşya konumlandırılması aşamalarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Yüksek katta yer alan ofislerinize büyük ebatlı eşyalarınızı çıkarmak için ise modüler nakliye asansörlerimiz ile etkili bir çözüm sunarak, plazalarda yer alan ofislerinize taşınma koşullarınız kolaylaştırıyoruz.

Parça Eşya Taşıma’da İdeal Fiyat Belirleme

Deneyimli nakliye firması olarak, parça eşya taşıma hizmetimizde uygun fiyatları belirleme aşamalarımız şu şekilde sıralarız:

  • Ücretsiz exper değerlendirmememiz ile eşya adediniz,
  • Eşyalarınızın kapladığı alanı,
  • Bu adedi taşımak için ideal kapasiteli aracı,
  • Asansörden yararlanma gereksiniminizi,
  • Adresleriniz arasında yer alan mesafeyi öğrenerek, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak adımları belirleyip, gereğinden fazla miktarda bir ücret ödemenizin önüne geçerek, ideal fiyatları sunuyoruz.

Bu kapsamda tahmini rakamlar ile alacağınızın hizmetin daha üstünde bir ücret ödeme riskinizin önüne geçerken, müşteri odaklı fiyatlarımız sizlere sunuyoruz.

Parça Eşya Taşıma’da Sigorta

Profesyonel nakliye şirketi olarak, bizlere yapacağınız parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanma taleplerinizde, silere sigorta koşullarını sunarak, her hangi bir beklenmedik kaza anında eşyalarınızın değerler karşılıklarını edinmenizi sağlıyoruz.
Sigorta kapsamlarımızın haricinde doğru paketleme, deneyimli ekip ile montaj adımlarını tercih ederek, eşyalarınızı güvenli koşullarda taşıyoruz.
Özellikle kıymetli ve az sayıda eşyanıza uygun parça eşya taşıma işlemlerimizde eşya adedi ve niteliklerini temel alarak, sigorta koşullarından yararlanmanızı, güvenli taşıma hizmetimiz kapsamında müşteri memnuniyetini deneyimlemenizi sağlıyoruz.

Sohbeti Başlat
Sana yardım edebilir miyim?
Merhaba! Sana yardım edebilir miyim?
Call Now ButtonHemen Ara