Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firması olarak, eşyalarınızı sigortalı koşullarda yeni adreslerinize ulaştırma ve gerekli montaj aşamalarını ekiplerimizle gerçekleştirerek, şehir içi adreslerinize aynı gün taşınabilmenizi sağlamak amacıyla hizmet sunuyoruz. Evden eve nakliye firması vasfımız ile deneyimli ekibimiz ile aklınızda yer alan sorulara yanıt veriyoruz.

Evden Eve Nakliye Hizmetinde Paketleme

Deneyimli evden eve nakliye şirketi olarak, hizmetimiz kapsamında sizlere sunduğumuz paketleme işlemlerimiz hakkında detayları şöyle sıralarız:

  • Paketleme işlemlerimiz ile eşyalarınız hasarsız şekilde yeni adreslerinize ulaştırmayı hedefleriz.
  • Kırılma ihtimaline sahip küçük ve orta boyutlu ev ve ofis eşyalarınızı, gerekli ambalajlar ile kaplayıp, dayanıklı kolilerimize yerleştiriyoruz.
  • Mobilyalarınız için ise demontaj işlemimiz uyguladıktan sonra kaplama işlemi için özel olarak kullandığımız ambalajlarımızı, mobilyalarınıza giydiriyoruz. Bu işlem ile her hangi bir alanın açıkta kalmamasını ve çizilmemesini sağlıyoruz.
  • Beyaz eşyalarınız ise patpat olarak adlandırdığımız kalın yapılı ambalajlar ile açıkta alan kalmayacak şekilde paketliyoruz.
  • Tüm işlemler ardından profesyonel nakliye ekiplerimiz ile araçlarımıza eşyalarınız aktarıyoruz.

Orkide Nakliyat olarak, bu adımlar ile yeni adresleriniz hasarsız eşya teslimi gerçekleştirirken, taşınma işlemlerinizde eşyalarınızı sökme ve ambalajlama aşamaları için ekstra efor harcama probleminizin önüne geçiyoruz.
Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız karşılarken, profesyonel paketleme işlemine ulaşmak için hizmet detaylarımızdan yararlanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Hizmetinde Modüler Asansör Kullanımı

Evden eve asansörlü nakliyat hizmetimiz hakkında detaylar şöyledir:

  • Daire veya ofislerinize modüler asansör ile eşya taşıma talepleriniz bizlere kolaylıkla iletebilirsiniz.
    Yüksek katta yer alan ofis ve dairelerinize özel modüler nakliye asansörlerimiz ile dış cepheden, hasarsız şekilde eşyalarınızı aktarıyoruz.
  • Orta katlı binaların, yüksek katta dairelerine taşınmanız ve binalarda asansör bulunmaması halinde ise yine modüler asansörlerimiz ile eşyalarınız kısa sürede, güvenli adımlar ile adreslerinize ulaştırıyoruz.
  • Asansörle nakliye hizmetimiz kapsamında büyük ebatlı ve yüksek ağırlığa sahip olan eşyalarınız, mobilya ve beyaz eşya tipleriniz, güvenilir şekilde iç mekanlarına aktarıyoruz.

Hizmet kapsamınızda yüksek bir daireye taşınmanız, binanızda asansör bulunamaması ve merdivenlerin taşıma işlemlerine elverişsiz olması artık bir problem olmaktan çıkmaktadır.
Modüler asansörler ile eşya taşıma ihtiyaçlarınız için asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat’ta Profesyonel Ekibin Önemi

Evden eve nakliyat hizmetimizde sizlerin ihtiyaçlarına cevap veren nakliyeci ekibimiz alanında deneyimli bireylerden oluşmaktadır. Nakliyeci ekiplerimizin profesyonel olması hususu ise sizlere hasarsız eşya teslimi avantajını sunmamızda etkilidir.
Evden Eve Nakliyat ekipleri, eşyalarınızın demontaj, paketleme, araçlara aktarılması işlemlerini, aracın yeni adrese ulaşmasını sağlayan çalışanlardır. Diğer yandan yeni adreste eşyalarınızın tekrar monte edilmesi ve odalarda dilediğiniz alanlara konumlandırılması işlemleri de nakliyeci ekiplerimizce gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda deneyimli Orkide Nakliyat çalışanlarımız, demonta ve montaj işlemlerinde doğru adımları uygulayarak, çiziksiz, bağlantı noktaları hasarsız eşyaları sizlere telim etmektedirler.
Yol mesafesinde uygun araç kullanımı ile eşyalarınızın hasar alamsını korurken, özel taleplerinizde modüler asansör kullanımı ile etkili çözümler sunmaktadırlar. Doğru ambalajlama tekniği ile eşyalarınız koruma altına alırlar.
Güvenli eşya taşıma gereksinimleriniz için evden eve nakliyat hizmetimizden, deneyimli ekiplerimizin desteği de dahil olmak üzere yararlanabilirsiniz.

Evde Eve Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Evden eve sigortalı nakliyat hizmeti, eşyalarınız için en ideal güvenlik aşamalarını karşılayan nakliyat çeşididir. Sizlere sunmuş olduğumuz sigortalı nakliyat işlemlerimiz kapsamında eşyalarınızın her hangi bir riskle karşılaşması ve hasar alması halinde, değer karşılıklarının silere iletilmesini sağlıyoruz.
Evden eve nakliyat işlemlerimizin ilk aşamasında uyguladığımız ekspertiz denetimimiz kapsamında kıymetli eşyalarınız, adetlerini belirleyerek, sigorta kapsamından yararlanmanızı sağlıyoruz. Sigortalı eşya taşıma ihtiyaçlarınızı, güvenilir evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında karşılayabilirsiniz.

Sohbeti Başlat
Sana yardım edebilir miyim?
Merhaba! Sana yardım edebilir miyim?
Call Now ButtonHemen Ara